Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Zidane shërohet nga Covid 19

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është shëruar nga COVID-19 dhe i është bashkuar skuadrës në stërvitje.

Tekniku francez ishte pozitiv me COVID-19, andaj humbi dy ndeshjet e fundit, mirëpo tani është shëruar plotësisht, meqenëse ka dal dy herë negativ, transmeton lajmi.net.

Reali përmes një komunikate bëri të ditur se Zidane i është ribashkuar skuadrës në vikend.

Nga ana tjetër, në stërvitje janë rikthyer edhe treshja si Lucas Vazquez, Dani Carvajal dhe Sergio Ramos që vuanin nga lëndimet.

Ndërkohë, presidenti i klubit Florentino Perez ka dal pozitiv me COVID-19.

Postime të ngjashme

Heung-Min Son ‘godet’ Harry Kane pas kërkesës për largim, ‘pëlqen’ foton e cila e paraqet anglezin me zero trofe

D V

Varane i tha Real Madridit të harrojë ofertat nga Chelsea e PSG dhe të përqendrohet vetëm te Man Utd

D V

Milani i interesuar për transferimin e Ceballosit

D V

Lukaku pritet të bëhet lojtari më i shtrenjtë i Serie A i shitur ndonjëherë

D V

‘Mos shko te Chelsea’ – tifozët e Interit i shkruajnë Lukakut dhe agjentit të tij

D V

Marley Ake rezulton pozitiv me COVID-19

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...