Zjarr afër anijes në Vardar

Shkup, 28 shtator – Një zjarr ka shpërthyer sonte në Qendër të Shkupit. Zjarri ka qenë në afërsi të anijes në Lumin Vardar.

Related posts

Radmilla Shekerinska sot do të takohet me Ministrat e Mbrojtjes të Ballkanit Perëndimor dhe Austrisë

N E

Spasovski: Këtë vit ka rënie të vjedhjeve

D V

Zaevi do të marrë pjesë në panelin e liderëve në Forumin strategjik në Bled të Sllovenisë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More