Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Zjarr i madh në Ribarc të Rosomanit, digjen vreshtat, të rrezikuara janë edhe bletët

Rosoman, 3 prill – Një zjarr i madh është shkaktuar në fshatin Rosoman të Ribarcit, digjen vreshtat ndërsa  të rrezikuara janë edhe bletët.

Këto informata për MPB-në u konfirmuan nga Njësia territoriale e zjarrfikësve nga Kavadari.

Nga aje thanë se tani për tani nuk mund të japin më shumë detaje, sepse janë të preokupuar për tejkalimin e problemit.

Postime të ngjashme

BE heq zyrtarisht kufizimet për qytetarët e Maqedonisë e Veriut (VIDEO)

Dafina Vidishiqi

Pendarovski: Pa integrim rajonal nuk mund të flasim për stabilitet rajonal

Dafina Vidishiqi

Dimitrov: Është koha e fundit që BE-ja të përmbush premtimin ndaj Maqedonisë së Veriut

Dafina Vidishiqi

PDSH: Driton Ibishi zgjidhet kryetar i degës së Tetovës

Dafina Vidishiqi

Gjobiten 85 shoferë në Ohër dhe Strugë

Dafina Vidishiqi

Bexheti: Përfundon bekatonizimi i 2 rrugëve në vendbanimin Kondovë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...