Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Zjarr në afërsi të Qendrës Tregtare “Mavrovasja” në Shkup

Shkup, 1 janar, Zhurnal.mk – Para pak çastesh në afërsi të Qendrës Tregtare “Mavrovasja” ka shpërthyer zjarri në një ndërtesë.

Ekipet e zjarrfikësve janë në vendngjarje në përpjekje për të shuar zjarrin.

Postime të ngjashme

Petrovska: Nuk ka mbikëqyrje mbi punën e sistemit për përgjim

T E

Qeveria: Nuk ka kërkesë nga Bullgaria që komuniteti etnik bullgar të përfshihet në Kushtetutë

T E

Filipçe: E ndjekim situatën, javën e ardhshme do të vendosim se a nevojiten masa resteriktive shtesë

T E

Komisioni për mbrojtje dhe siguri debaton mbi Ligjin për shtetësi, ja qëndrimet

T E

Deputeti Rexhepi takon kreun e Sarajit, Bexhetin: Diskutohet ndërtimi i urës në Llokë

T E

PE kërkon që Shkupi dhe Tirana të fillojnë negociatat, vazhdimin e luftës kundër korrupsionit dhe reformat

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...