Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Zjarr në malin mbi fshatin Debresh

Gostivar, 29 nentor – Dje në ora 19 e 35 minuta, në SPB Tetovë është denoncuar zjarr në malin mbi fshatin Debresh të Gostivarit, në sipërfaqe mbi 100 metër katrorë, zjarri ende nuk është shuar.

Merren masat për lokalizimin e këtij zjarri.

Postime të ngjashme

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

Ajrovskit nga Prilepi iu shqiptua masa e paraburgimit pasi në kamionin që po voziste u zbuluan 324 kilogramë kokainë

Dafina Vidishiqi

Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

Dafina Vidishiqi

Në Shkup sanksionohen 247 shoferë, 106 për drejtim të shpejtë të automjetit

Zekirija Haxhiu

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...