Zjarr në një barnatore në Prishtinë

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, është përfshirë nga zjarri një barnatore në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë.

 

Nga zjarri nuk raportohet për të lënduar.

Lajmin për Telegrafin e ka bërë të ditur, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Në ora 03:05, policia është njoftuar për një zjarr në një barnatore ,në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ Prishtinë. Njësitet relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes. Janë njoftuar edhe ekipet e zjarrfikësve të cilët kanë lokalizuar zjarrin. Nga zjarri nuk ka persona të lënduar. Me rastin i cili është cilësuar si zjarrvënie po merret Njësiti i hetimeve të Përgjithshme në Prishtinë”, ka njoftuar Ahmeti. 

Related posts

Detaje të reja nga vrasja në Klos të Shqipërisë, arrestohet bashkëshortja dhe vajza e viktimës

D V

Policia kap dy shtetas të huaj që tentuan të futen ilegalisht në Kosovë

D V

Operacioni në Kadastrën e Tiranës, policia: Janë arrestuar tre zyrtarë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com