Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Zjarr në një objekt në Gostivar, humb jetën një grua

Zhurnal Ads

Gostivar, 1 nëntor – Më 31.10.2020 në ora 7:05 në SPB Tetpvë, T.A (38) nga Gostivari ka paraqitur se në objekt në rruën ‘ilindenska’ në Gostivar, gjatë natës ka pasur zjarr.

Sipas policisë, në objekt po ashtu është gjetur në grua e vdekur me inicialet Z.A (65) e cila ka vdekur si pasojë e zjarrit.

Këqyrjen e vendit të ngjarjes e ka kryer prokurori publik dhe ekipi policor i Gostivarit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dështon votimi i Ligjit për regjistrimin

T E

LSDM tërheq Propozim-ligjin për punë të jashtme

T E

Mickoski paralajmëron takim të liderëve opozitarë, pret mbështetje nga Sela e Gashi

T E

Edhe sot proteston VMRO-DPMNE-ja për drejtësi

E.E.

Ulen çmimet e derivateve

Z H

Nxënësit prej sot në pushim, mësimi vazhdon më 21 janar

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...