Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Zjarr në një shtëpi në Haraçinë

Shkup, 23 tetor – Një shtëpi në Haraçinë është përfshirë nga flakët rreth orës 19:00., kurse informacionet e fundit flasin edhe për një tjetër shtëpi që është kapluar nga flaskët.

Zjarrëfikësit po mundohen që të lokalizojnë zjarrin. Nga atje thanë për televizionin Klan M se në vendngjarje janë dërgar 6 automjete zjarrfikësish. Sipas informacioneve të para nga atje, bëhet fjale për djegie të kulmit.

Në polici akoma nuk është paraqitur rasti. Akoma nuk dihet nëse ka të lënduar dhe cili është dëmi material.

Postime të ngjashme

Vaksina, Sofijanova: Na mbron nga virusi korona

R Zh

Gjorgjia Sajkoski do ta udhëheqë shtabin zgjedhor të VMRO-DPMNE-së në zgjedhjet e ardhshme lokale

R Zh

Komunës së Çairit / Deri më tani janë vaksinuar 91 mësimdhënës/e dhe 58 edukatore

R Zh

Bullgari, konstituimi i kuvendit më 15 prill

R Zh

Zjarrfikësit e Shkupit vaksinohen kundër Covid-19

R Zh

“Drejtësia” s’do marrëveshje me sopotasit

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...