Agjencia Zhurnal.mk

Zjarr në një shtëpi në Ohër, lëndohet 25-vjeçari

Një djalë është lënduar dje pasi që në shtëpinë e tyre në Ohër ka shpërthyer zjarr. Sipas asaj që u denoncua, dje në orën 12.15 në SPB – Ohër është denoncuar se në Ohër në rr. “Krali Marko”, në shtëpinë pronë e L.D.(58) ka shpërthyer zjarr.

Në zjarr lëndime ka marrë djali i saj L.D.(25) dhe është dërguar në Spitalin e përgjithshëm në Ohër për t’ia dhënë ndihmën mjekësore. Njësia teritoriale kundër zjarrit – Ohër, ka shuar zjarrin.

Është kryer hetim në vendin e ngjarjes nga ekipi hetues i SPB – Ohër.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!