Agjencia Zhurnal.mk

Zjarr në një shtëpi në Shkup, humbin jetën dy fëmijë të moshës 1 dhe 2 vjet (Foto)

Shkup, 10 janar- Një shtëpi në Shutkë të Shkupit është përfshirë nga zjarri ku si pasojë kanë humbur jetën dy fëmijë të moshës 1 dhe 2 vjet mëson Zhurnal.

Ende nuk dihen arsyet e zjarrit. Gjatë ditës priten informacione shtesë./Zhurnal.mk

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...