Agjencia Zhurnal.mk

Zjarr në zoo-hapësirën e gjimnazit “Vëllezërit Milladinov”

Shkup, 24 janar – Në zoo-hapësirën e gjimnazit “Vëllezërit Milladinov” në lagjen Draçevë të Shkupit mëngjesin e sotëm shpërtheu zjarr në të cilin ende intervenojnë zjarrëfikësit.

Nga brigade për mbrojtje zjarrfikëse e Qytetit të Shkupit njoftuan se në terren janë dërguar tre automjete dhe se zjarri ende është aktiv.

Nga atje informojnë se zjarri është denoncuar rreth orës 10.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...