Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Zjarri kaplon Sekretariatin për Çështje Evropiane

Shkup, 9 shtator, Zhurnal.mk – Diku pak para orës 07:00 më saktë në ora 6 e 55 minuta zjarrfikësit kanë marr telefonat nga ku informohen se ka rënë zjarr në Sekretariatin për Çështje Evropianë. Me shume se 4 makina zjarrfikëse janë në vendngjarje, shkruan Alsat-M

Zjarrfikësit po bëjnë përpjekje për shuarjen e zjarrit. Nga jashtë duket se zjarri është lokalizuar, mirëpo rreth 5 zjarrfikës siç shihet ne video, kanë hyr në hyrjen kryesore të Sekretariatit.

Postime të ngjashme

Do të zgjerohet hetimi për rastin“Dvojnik” me lëshimin e pasaportave të paligjshme

N E

Taseva për rastin Rashkovski: Përveç hetimit penal nevojitet edhe hetim financiar

N E

Zoran Zaev thirrje komunitetit maqedonas në Shqipëri të votojnë Edi Ramën

N E

Analizë – Covid19 / Masat e reja mund të rëndojnë edhe më shumë ekonominë dhe papunësinë në vend!

R Zh

Hristijan Mickovski: Kemi dështuar të ballafaqohemi me krimin dhe korrupsionin

N E

Hoxha: Deri më 15 qershor do të paguhen gjitha subvencionet për bujqit

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...