Shqipëri

Zjarri në malin e Dajtit, pamjet në orët e para të mëngjesit

Zhurnal Ads

Mbrëmë u regjistrua një vatër zjarri në malin e Dajtit, konkretisht në Priskë. Vatra e zjarrit ishte aktive gjatë gjithë natës duke u zgjeruar në diametrin e saj.

Top Channel ka siguruar disa foto të bëra nga qytetarët në orët e para të mëngjesit ku tregohet vatra e zjarrit. Qartësisht vihet re, se vatra e cila është akoma aktive është me e madhe se ajo e djeshmja.

Ju ftojmë të shikoni galerinë e mëposhtme:

Postime të ngjashme

Drogë, armë e municione/ Arrestohen dy të rinjtë në Kukës

S.B.

Dritan Abazoviq: Ulqinit nuk i nevojitet përmendore e Skënderbeut, nëna dhe babai i tij kanë qenë serbë

admin

KLGJ kualifikon Darjel Sinën në Gjykatën e Lartë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...