Agjencia Zhurnal.mk

Zjarri përfshin 3 vetura në Shkup

Shkup, 28 janar- Gjatë ditës së sotme diku rreth orës 9 të mëngjesit në rrugën Otokar Kershovani në afërsi të Rektoratit janë përfshirë nga zjarri tri makina. Fillimisht zjarri ka shpërthyer në makinën Opel Korsa, supozohet nga ndonjë defekt dhe më pas zjarri ka kapluar edhe dy makina të tjera të parkuara në afërsi të Opel Korsa.

Nga ky aksident nuk ka persona të lënduar, por vetëm është shkaktuar dëm material tek makinat të cilat pjesërisht u përfshinë nga flakët.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...