Agjencia Zhurnal.mk

Zjarri shkrumbon banesën, humb jetën brenda gruaja e moshuar

Një grua e moshuar ka humbur jetën në Devoll, pasi banesa ne te cilen jetonte u perfshi nga zjarri.

Gazetarja e Panorama raporton se ngjarja e rende ka ndodhur ne fshatin Poloskë te Korçës.

Sipas te dhenave te para mesohet se gruaja ishte rreth 90 vjecare dhe jetonte e vetme ne banese.

Ne kohen qe shtepia eshte perfshire nga flaket ajo e ka pasur te pamundur te dilte dhe me pas eshte gjetur e pajete.

Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e shkakut te ngjarjes.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...