Agjencia Zhurnal.mk

Zjarri shkrumbon një shtëpi në fshatin Sallarevë

Zhelinë/Tetovë, 22 qershor – Dje në fshatin Sallarevë të komunës së Zhelinës zjarri ka shkrumbuar një shtëpi disa katëshe, shkruan Zhurnal.mk

Edhe përkundër intervenimit të shpejtë të ekipit të zjarrfikësve nga Tetova, shpëtimi i shtëpisë ka qenë i pamundur.

Për shkak të largësisë së fshatit dhe pozitës gjeografike arritja deri atje është e mundimshme për makinat e zjarrfikësve pasiqë janë të mëdha por edhe të mbushura me ujë kurse Sallareva është një nga fshatrat me lartësinë mbidetare më të madhe në rajonin e Pollogut.

Megjithatë, ne ju sjellim pamje gjatë flakëve dhe pas përfundimit të intervenimit ku në shtëpi kanë mbetur vetëm murret.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...