Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

“Zona e Shkodrës dhe e Vlorës ndër rajonet më të prekura”, punonjësit OSSH në terren për riparimin e defekteve nga moti i keq

Punonjësit e OSSH Shkodër duke punuar në zonën e Obotit për riparimin e defekteve në rrjetin elektrik si pasojë e motit të keq.

Bëhet e ditur se zona e Shkodrës dhe e Vlorës janë ndër rajonet më të prekura nga defektet. kryesisht në zonat rurale.

Grupet e avarisë së OSSH po punojnë për eliminimin në kohë sa më të shpejtë të gjithë defekteve, pavarësisht nivelit të lartë të ujit në këtë zonë.

Postime të ngjashme

Njoftohet data e fillimit të shkollave; Ministrja Evis Kushi tregon programin e nxënësve dhe mësuesve

D V

Rama publikon pamjet nga kisha e Shën Premtes në Lukovë: Gati për të pritur vizitorët

D V

Ambasadorja Kim shkon në Vuno, ia shtron me uzo me banorët e fshatit

D V

Policia kontrolle gjatë natës në rrugët e vendit, pezullohen 10 leje drejtimi dhe vendosen dhjetëra gjoba

D V

Shuhen flakët në disa zona në Gjirokastër, policia identifikon dy nga autorët të dyshuar për vënien e zjarrit

D V

Situatë e rëndë në Vlorë, zjarret i afrohen banesave në Dukat të ri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...