Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

ZTE lanson modelin ZTE Blade 20 Pro 5G

ZTE ka zbuluar një telefon të ri në Android, përkatësisht modelin ZTE Blade 20 Pro 5G dhe pajisja përmban një procesorin e Qualcomm, Snapdragon 765G.

Telefoni gjithashtu vjen me një zgjedhje prej 6 GB dhe 8 GB RAM memorie dhe ka gjithashtu 128 GB hapësirë ruajtëse në pajisje.

Pajisja do të shfaqë gjithashtu një ekran me 6.52 inç edhe pse rezolucioni i saktë nuk dihet, versioni standard i pajisjes ka një ekran HD +.

Në pjesën e pasme të pajisjes do të ketë katër kamera të cilat përfshijnë një kamerë kryesore me 64 megapiksel dhe pajisja do të vijë gjithashtu me një bateri 4000 mAh.

Postime të ngjashme

Pandemia rriti fitimet e kompanisë Dell

S.B.

Një nëndetëse 15 milionë dollarëshe për të vizituar “skutat” më të errëta të oqeaneve

S.B.

Facebook nënshkruan marrëveshje me tri firma të tjera mediale në Australi

S.B.

Facebook-u premton 1 miliard dollarë investime për gazetarinë

S.B.

Është sikur të jesh atje: Sony po punon në një pajisje të re

S.B.

Të burgosurit në Arizona duhet të qëndrojnë në burg më gjatë për shkak të defekteve në softuer

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...