Zudi Koka: Po të mos ishte ASH, vota ime do të shkonte për Sermine Purrinin

Shkup, 27 shtator – Bartësi i listës së koalicionit ASH-AAA në Çair, Zudi Koka, ka folur në superlativ për Sermine Purrinin, bartëse e listës së BDI-së, shkruan Fate.mk.

“Po të mos ishte ASH, vota ime do të shkonte për Sermine Purrinin”, ka deklaruar Koka në Tv21.

Sermine Purrini është drejtoreshë e Qendrës Informative Kulturore në Shkup. Kjo qendër me vite menaxhohet me shumë sukses dhe organizon evenimente të shumta kluturore. Purrini mund të themi se është një nga femrat e suksesshme shqiptare në Maqedoni.//Fakte.mk

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/4429174093839106/

Related posts

Gashi thirrje kundërshtarëve: Ulni shpata, ndaloni fyerjet, të garojmë për t’ua përmirësuar jetën shqiptarëve

D V

Kalishti u rreshtua pas Nebi Rexhepit, i pranishëm edhe Agim Nuhiu

D V

Taravari: Pas fitoreve të shumta që në raundin e parë do kemi qeveri të re

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More