Zuna së shpejti vjen me një mega bashkëpunim me Majk

nga Xh M

Reperi i famshmëm Zuna tashmë e ka bërë gati një mega projekt në bashkëpunim me reperin kosovar Majk.

Kënga është përfunduar dhe klipi është xhiruar tashmë e që siç mësojmë projekti mban vulën e producentit Nurteel.

Këtë projekt të bukur do të mund ta shihni shumë shpejtë, si surprizë për gjithë publikun.

TË REKOMANDUARA

Kush jemi ne

Zhurnal.mk është Agjenci e Lajmeve e pavarur, e themeluar në vitin 2009, që e mbulon Maqedoninë, Kosovën, Shqipërinë edhe lajmet nga bota.

Regjistrohu

Subscribe my Newsletter for new blog posts, tips & new photos. Let's stay updated!

@2009-2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More