Zv. Drejtori i DAP-it Abdul Selam Selami nderohet nga banorët e Krushopekut

Shkup, 26 shtator – Zëv.Drejtori Abdul Selam Selami i ftuar në organizimin e banorëve të Krushopekut!

Abdul Selam Selami mori pjesë në organizimin me ftesë të banorëve të fshatit Krushopek të cilët e kishin organizuar një takim të përbashkët me rastin e lëshimit të rrugës së re prej në Krushopek për në Krushopek të Epërm.

Projekti është i finansuar nga Agjencia për mbështetje financiare në bujqësi dhe zhvillim rural ku Selami atë kohë ishte zëv.drejtor i Agjencisë.

Në këtë organizim ishin të pranishëm edhe Kryetari i Komunës së Sarajit Blerim Bexheti, zëv.ministri Bekim Rexhepi deputeti i zonës Arben Ziberi dhe funksionare të tjerë.

Related posts

Erion Veliaj: Votone dhe ndihmojeni Petren

Redaksia

Sela: Zaev tenton të fajsojë stafin mjeksor dhe ta shpëtojë Filipçen, ka pesë arsye për përgjegjësi

D V

Mësoni komunat ku kryetarët janë zgjedhur që në rreth të parë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More