Agjencia Zhurnal.mk

Zv.ministri i Kulturës Llazovski aksidentohet me një motoçiklist, ky i fundit përfundon në spital

Shkup, 29 maj – Sot përballë Spitalit të Qytetit ka ndodhur një aksident komunikacioni, ku një motoçiklist u përplas në një veturë, përcjellë Zhurnal.

Në veturën e aksidentuar është gjendur zv.ministri i Kulturës Vlladimir Llazovski. Aksidentin e konfirmoi edhe vet ai përmes një statusi në FB, ku shkroi se nëse vërtetohet faj tek ai, do të ndërmarë përgjegjësi.

“Më e rëndësishmja është që motoçiklisti dhe unë jemi mirë. Gjithë kohën isha me të, u lëshua nga spitali dhe ndjehet mirë. Unë nuk kam lëndime. Organet kompetente inspektuan ngjarjen dhe nëse vërtetohet se unë jam fajtor do të mbajë përgjegjësi”, shkroi Llazovski në FB.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...