Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Zv.ministri Nuhiu: Do të respektohen protokollet anti covid edhe në burgje

Shkup, 17 nentor – Zëvendës ministri i Ministrisë së Drejtësisë, z. Agim Nuhiu, ka pritur në takim dy udhëheqësit e burgjeve , ku e njohën me sigurinë, në burgje.

Siguria dhe zbatimi i protokolleve anticovid në burgjet e vendit duhet të respektohen maksimalisht! Shëndeti dhe jeta nuk kanë ekuivalencë, ka theksuar z. Nuhiu pas vizitës në rrjetin social.

Me udhëheqësit e burgjeve “Shkupi” dhe “Idrizovë” konkluduam se siguria dhe zbatimi i protokolleve anticovid në burgjet e vendit duhet të respektohen maksimalisht! Shëndeti dhe jeta nuk kanë ekuivalencë!

Postime të ngjashme

Reagon Qeveria: Nuk ka negociata për identitetin dhe gjuhën maqedonase

R Zh

Një i burgosur nga Nagoriçani i Vjetër është gjetur i vdekur në burgun “Kshanje”

R Zh

Mbi 10 mijë maqedonas marrin dozën e dytë të vaksinës ndaj COVID-19 në Serbi

R Zh

VMRO-DPMNE: Pasaportat iu dhanë mafiozëve botërorë

R Zh

Filipçe: Është evidentuar edhe një pacient me llojin indian të coronavirusit

R Zh

Takim i presidentit Pendarovski me Patriarkun ekumenik Bartolomeu

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...