Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Zv.ministri Rahman infektohet me Covid 19

Shkup, 18 tetor – Ilhan Rahman, zëvendës ministër në Ministrinë e Sistemit Politik dhe Marrëdhëniet Ndër-Komunitetit, informoi publikun përmes Facebook se ishte pozitiv me Covid 19.

Do të doja t’ju informoja se pavarësisht nga respektimi serioz i masave dhe protokolleve për mbrojtje kundër Covid-19, pas simptomave të lehta të etheve, rezultati i testit tim dje është pozitiv. Gjë që tregon se nuk kam qenë në gjendje të mbroj veten sa duhet. “Unë i ftoj të gjithë që t’i përmbahen protokolleve dhe masave të mbrojtjes sa më shumë që të jetë e mundur,” shkroi Rahman.

Postime të ngjashme

Dorëhiqet Dragi Rashkovski

Z H

A po normalizohet puna në Kuvend, partitë opozitare të gatshme për të tërhequr amandamentet

Z H

Njoftohuni për gjendjen e rrugëve në gjithë territorin e shtetit

Z H

Kuvendi duhet ta vazhdojë debatin për Strategjinë kombëtare për parandalimin e korrupsionit

Z H

Moti sot me vranësira me reshje lokale të shiut dhe erë

Z H

Qeveria kërkon shtyrjen e gjendjes së krizës deri më 31 dhjetor 2021

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...