Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Zyrtare: KB Prishtina zgjedh kryetarin e ri të klubit

KB Prishtina sot ka mbajtur Kuvendin Zgjedhor, teksa ka zgjedhur kryetarin dhe bordin e ri, shkruan Zeri.info.

Klubi kryeqytetas ka njoftuar se kryetar i ri është zgjedhur Burim Maraj, për të cilin nuk pati asnjë votë kundër.

Në njoftimin e klubit thuhet se Maraj është magjistër i shkencave të ekonomisë dhe se ka përvojë të madhe në fusha të ndryshme të menaxhmentit dhe në ndërmarrësi.

Vlen të theksohet se Burim Maraj në të kaluarën ka qenë basketbollist i Prishtinës.

Sot në ambientet e "Hotel International Prishtina" u mbajt Kuvendi Zgjedhor i klubit. Në praninë e shumë anëtarëve dhe…

Posted by KB Prishtina on Tuesday, February 2, 2021

Postime të ngjashme

Milani, opsioni i vetëm për Josip Ilicic

D V

Ramadani para takimi me Bodo/Glimt: E njohim mirë kundërshtarin, skuadër e disiplinuar dhe taktikisht shumë e fortë

D V

Përse Interi duhet ta shesë Lukakun

D V

Shiten brenda 24 orësh të gjitha biletat për takimin e zjarrtë mes Joshuas dhe Usyk

D V

Kaloi testet mjekësore me sukses, Kaoi Jorge duket se ka treguar edhe numrin që ka përgjedhur në fanellë

D V

Heung-Min Son ‘godet’ Harry Kane pas kërkesës për largim, ‘pëlqen’ foton e cila e paraqet anglezin me zero trofe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...