Agjencia Zhurnal.mk
Sport

ZYRTARE: Kondogbia i bashkohet Atleticos

Telenovela ka mbaruar më në fundë.

Geoffrey Kondogbia do të jetë lojtari i ri i Atlético pasi është arritur marrëveshja me Valencian për 15 milionë euro dhe lojtari ka nënshkruar kontratë katër-vjeçare.

Lojtari i Valencias, i cili nuk ka qenë në dispozicion të Gracia në dy ndeshjet e fundit në kampionat, më në fund do të kthehet në fushë me Los Rojiblancos.

Atletico e ka blerë mesfushorin francez si zëvendësim të Thomas Partey, i cili kaloi te Arsenal në ditët e fundit të merkatos.

Postime të ngjashme

Raiola kërkon 1 milion funte në javë për Haalandin

Z H

Ibra karton të kuq, por Milani thyen Parmën

Z H

Barcelona shpreson se nuk do të jetë “El Classico” e fundit për Messin

Z H

“Hysaj do të transferohet te një klub që luan në Champions League”

Z H

Tifozët nuk mund të besojnë se si Lacazette nuk arriti të shënonte i vetëm përball portierit

Z H

Xhaka i frustruar: “Largojë atë mu* topi”

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...