Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Zyrtare: Patrick Cutrone rikthehet në Premier Ligë

Patrick Cutrone është rikthyer në Premier League te skuadra e Wolves.

Sulmuesi italian ishte në huazim te Fiorentina ndërsa skuadra angleze e ka kthyer në radhët e veta. Lajmin e ka konfirmuar vetë skuadra përmes një reagimi zyrtar në rrjetet sociale.

“Patrick Cutrone është tërhequr nga huazimi te Fiorentina për tu bashkuar me skuadrën e tonë për pjesën e mbetur të sezonit. Mirësevjen përsëri, Patrick”, ka shkruar Wolves.

Postime të ngjashme

Klopp: Kjo është një ditë e re e vështirë për të gjithë në Liverpool

Z H

All Star Game, skuadra e LeBron fiton bindshëm, Antetokounmpo MVP i sfidës

Z H

Zidane zotohet se Real Madridi do të luftojë deri në fund për titull në La Liga

Z H

Laporta: Messi do të qëndrojë, lojtari më i mirë në botë e dashuron Barçën

Z H

Muça mposhti kancerin dhe iu kthye fushës

T E

Klubi anglez interesohet për Rashicen

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...