Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Zyrtare: Publikohet lista e lojtarëve, Dybala dhe Icardi nuk ftohen nga Argjentina

Kombëtarja e Argjentinës ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet e qershorit.

Kombëtarja e Agjentinës ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar nga Lionel Scaloni për ndeshjet e qershorit.

Ajo çfarë bie në sy është se ka disa emra të lënë jashtë, por edhe disa befasira të reja.

Emiliano Buendia është ftuar gjithashtu edhe Joaquin Correa dhe Manuel Molina i Udineses.

Pazzarella dhe Palomino bashkë me Romeron janë mbrojtësit nga Serie A të ftuar nga Scaloni, ndërsa Paulo Dybala dhe Mauro Icardi janë lënë jashtë.

Lista e plotë e lojtarëve të ftuar nga Lionel Scaloni.

Postime të ngjashme

Benjamin Kololli vesh fanellën e Real Soceidadit

Zekirija Haxhiu

Marrëveshja mes Interit dhe Lazios për Lazzarin

Zekirija Haxhiu

Përfundon “Euro 2020” për de Jong

Zekirija Haxhiu

UEFA i bie pishman, tani përkrahë ngjyrat e ylberit

Zekirija Haxhiu

Gianni De Biasi shumë pranë skuadrës së madhe italiane

Zekirija Haxhiu

Mourinho: Portugalia deri më tani ka luajtur me 10 lojtarë, Bruno Fernandes duhet të duket

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...