Agjencia Zhurnal.mk

ZYRTARE: Real Madrid bën goditjen e parë në merkato

Real Madrid ka bërë goditjen e parë në merkaton e janarit. Skuadra e drejtuar nga Zidan ka zyrtarizuar blerjen e Reinier nga Flamengo.

18-vjeçari brazilian u ble nga Flamengo për një shifër rekord prej 35 milionë euro, ndërsa do të bashkohet me skuadrën e dytë. Njoftimi është bërë edhe nga Reali në faqen zyrtare ku njofton se Reiner është një lojtar Real Madrid dhe ka firmosur deri në 2026.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...