Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Zyrtare: “Tik Tok” sponsor global i Euro 2020

Në verë është rezervuar të luhet kompeticioni më i madh i kontinentit të vjetër Euro 2020. Duhet të ishte luajtur sezonin e shkuar, por pandemia ndaloi gjithçka dhe UEFA u detyrua ta zhvendosë në fund të këtij sezoni.

Teksa bëhet gati për nisjen, Euro 2020 shton një sponsor të ri dhe shumë popullor, sidomos që nga nisja e pandemisë. Aplikacioni i njohur social, “Tik Tok” do të jetë sponsori global i Euro 2020.

Rrjeti social i lindur në Kinë do ketë të drejta ekskluzive të transmetimit të momenteve të caktuara brenda dhe jashtë fushës si dhe do të ketë mundësinë të organizoje sfida (challenge) duke përdorur hashtaget e Euro 2020. Ndërthurje intriguese!

Postime të ngjashme

Distria Krasniqi e nis e para garën në “Tokyo 2020”

D V

‘Trofeu Gamper’ vë sërish përballë Messin dhe Ronaldo, caktohet orari i ndeshjes Barcelona-Juventus

D V

Agim Ademi në përurimin e shtatores së Fadil Vokrri: Kulmi dhe synimi i tij ishte antarësimi i FFK-së në FIFA dhe UEFA

D V

Mbappe i ka treguar Pochettinos se ai nuk do të rinovojë kontratën me PSG

D V

Ekipi i Kosovës parakalon në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpike “Tokio 2020”

D V

Stadiumet italiane hapen me 50% të kapacitetit, me pasaportë vaksinimi

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...