Agjencia Zhurnal.mk

Zyrtare: Torres transferohet në Manchester City për 23 milion euro (Foto)

Manchester City kanë nënshkruar me lojtarin e krahut të Valencias, Ferran Torres, në një marrëveshje që ka kapur shumën e 23 milionë eurosh, njofton Insajderi.

20 vjeçari ka nënshkruar kontratë pesë vjeçare me klubin nga qyteti i Manchesterit dhe do t’u bashkohet djelmoshave të Pep Guardiolas, në sezonin 2020-21.

Kontrata parasheh që Valencia të pranojë edhe mbi 10 milionë euro të tjera në reklama për spanjollin

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...