Editoriale & Analiza

 

Kosovë

Shqipëri

Bota

Ekonomi

Kronika e Zezë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në Prishtinë. Në aksident janë përfshirë një veturë dhe dy motoçikleta. Përveç dëmeve materiale, ende nuk dihet …

banner

Showbiz & Life Style

banner

Automobilizëm

Kush jemi ne

Zhurnal.mk është Agjenci e Lajmeve e pavarur, e themeluar në vitin 2009, që e mbulon Maqedoninë, Kosovën, Shqipërinë edhe lajmet nga bota.

Regjistrohu

Subscribe my Newsletter for new blog posts, tips & new photos. Let's stay updated!

@2009-2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More