Agjencia Zhurnal.mk

Messi për Ronaldon: El Clasico me Ronaldon në fushë ishte e veçantë, shpresoj ta kalojë sa më shpejt COVID-19 dhe të jetë në fushë të mërkurën

Ronaldo ka rezultuar përsëri pozitiv me coronavirus dhe ka shumë gjasa që ai të humbasë ndeshjen e shumë pritur të Ligës së Kampionëve mes Juventusit dhe Barcelonës që zhvillohet të mërkurën, duke zhgënjyer seriozisht tifozët. Megjithatë, një lojtar i Barcelonës që dëshiron të shohë përballjen epike me dyshes është edhe Read more…