Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Moti sot

Shkup, 9 shkurt – Gjatë ditës së sotme do të mbaj mot me vranësira dhe reshje shiu, posaçërisht në orët e pasdites. Reshje më të dendura pritet në pjesët perëndimore të vendit.

Vetëm në vendet më të larta malore, reshjet do të jenë të dëborës. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 1 deri më 6 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 11 deri në 16 gradë Celsiusë.

Edhe në Shkup moti do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje shiu. Temperatura minimale do të ulet deri në 3 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 13 gradë Celsiusë.(Zhurnal.mk)

Postime të ngjashme

Aleanca për Shqiptarët: Fton Qeverinë të jenë më të përgjegjshëm në parandalimin e rreziqeve nga zjarret

D V

Mickoski niset drejt Koçanit

D V

Bullgaria do të dërgojë ndihmë për shuarjen e zjarreve në Maqedoni

D V

Zaevi: Unë dhe disa ministra jemi nisur drejt Koçanit

D V

Në territorin e Qytetit të Shkupit intervenime për 16 zjarre, të gjithë janë lokalizuar

D V

Po evakuohen personat e palëvizshëm dhe prona pas zjarrit në lokalitetin Pasjak në rajonin e Pehçevës-Dellçevës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...