Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot

Shkup, 16 tetor, zhurnal.mk – Moti sot në vendin tonë do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut. Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 8 deri më 14 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 17 deri më 24 gradë Celsius.

Edhe në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm me vranësira dhe reshje shiu, posaçërisht gjatë paradites. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri më 13 gradë, ndërsa ajo e ditës do të arrij deri më 19 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Besimi: Kriza ekonomike përfundon edhe sipas skenarit pesimist

Bexhet Musliu

Shekerinska dhe Karlin nënshkruan Memorandum për bashkëpunim në mbrojtje mes Maqedonisë së V. dhe SHBA-së

Bexhet Musliu

Më 12 prill fillon muaji i shenjtë i Ramazanit

T E

Rritet numri i lindjeve në komunat shqiptare

T E

Filipçe: Punonjësit shëndetësor treguan profesionalizëm dhe patriotizëm

T E

Berisha: Ndalni tërbimin e policisë kundër protestuesve paqësorë shqiptarë në Shkup

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...