Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot

Shkup, 23 janar – Moti sot do të jetë jetë kryesisht i vranët, nga orët e pasdites në pjesën perëndimore dhe më pas edhe në pjesët tjera të vendit do të ketë reshje të shiut, të cilat në disa vende do të jenë më të rrëmbyeshme. Në pjesët malore në perëndim do të bie borë.

Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar nga drejtimi jugor, veçanërisht përgjatë Luginës së Vardarit.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga 1 deri në 6, dhe ajo maksimalja do të arrijë prej 6 deri në 12 gradë.

Në Shkup moti do të jetë kryesisht i vranët. Pasdite do të ketë reshje të shiut dhe do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar jugore. Temperatura minimale do të ulet deri në 3, ndërsa ajo maksimalja do të arrijë 10 gradë.

Postime të ngjashme

Pendarovski për deklaratën e Mickoskit: Nuk mbahet mend ndonjë politikan i ynë të shprehë aq mosrespektim të thellë ndaj heronjve më të mëdhenj

R Zh

Mickoski nuk do të marrë pjesë në shënimin e Ilindenit në Krushevë

R Zh

“A1ON” / DOSIE “Merko”: 329 vendime për rrënimin e ndërtimeve të egra rijnë në sirtar

R Zh

Në Kisella Vodë normalizohet furnizimi me ujë

D V

Fillon bekatonizimi i rrugës prapa shkollës fillore në Bukoviq

D V

Sot katër vite nga nënshkrimi i Marrëveshjes për fqinjësi të mirë mes RMV dhe Bullgarisë / Analistët: Kriza politike bullgare do të zgjasë, ne nuk duhet të notojmë në ujin e tyre të ndotur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...