Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot kryesisht me diell

Shkup, 27 mars, Zhurnal.mk – Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë kryesisht me diell dhe me vranësira lokale. Do të fryjë një erë e lehtë deri mesatare nga veriperëndimi. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej -3 deri 4, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë 13 deri 21 gradë Celsius.

Në Shkup, pritet të mot me diell dhe me vranësira të dobëta dhe erë të dobët veriore. Temperatura minimale do të bie në 0, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë 18 gradë Celsius.

Javës në vijim pritet një periudhë e motit kryesisht e qëndrueshme dhe e ngrohtë me rritje të temperaturave. Ndërsa reshje të dobëta të shiut lokal priten për ditën e martë dhe të mërkurë.

Postime të ngjashme

Maqedoni, gjobiten 220 motoçiklistë dhe 89 shoferë për vozitje në gjendje të dehur

Dafina Vidishiqi

Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoni

Dafina Vidishiqi

Ja kur pritet heqja e orës policore në Maqedoni

Dafina Vidishiqi

Filloi rikonstruimi i rrugës 116 në Tetovë

Dafina Vidishiqi

Agjencia e Sigurisë Kombëtare do të marrë 3 milion euro me rishikimin e buxhetit

Dafina Vidishiqi

Asnjë i vdekur nga COVID-19 në Maqedoninë Veriore

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...