Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 3 janar – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me vranësira, në orët e hershme të mëngjesit me reshje të shiut, ndërsa në vendet malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Gjatë ditës do të ketë periudha me diell, ndërsa në mbrëmje priten reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej nga 3 deri në 8 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 8 deri në 14 gradë celsius.

Postime të ngjashme

Vestager: Të respektohen rregullat e BE-së në planet kombëtare të rimëkëmbjes

T E

Lefkov: Për lëshimet e platformës së regjistrimit nuk është fajtor populli

T E

Qeveria e miratoi Protokollin shëndetësor për zbatimin e regjistrimit

T E

Analistët për Zhurnal: Problemi me bullgarët do të jetë më shumë serioz se ai grek

Z H

Qeveria miraton Propozim ligjin për shpallje të malit Sharr si Park Kombëtar

T E

Georgievski: Nëse i falëm serbët, pse mos falim dhe bullgarët

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...