Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 26 shtator – Moti gjatë mëngjesit do të jetë i freskët, ndërkaq gjatë ditës me diell dhe i ngrohtë.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 4 deri 9 gradë celsius, ndërkaq maksimalja prej 27 deri 32 gradë celsius.

Në Shkup do të jetë moti me diell dhe i ngrohtë. Temeperatura minimale do të jetë jetë 7, kurse maksimalja do të arrijë deri në 31 gradë celsius.

Related posts

Kryeministri Zaev dhe delegacioni qeveritar u përulën para “Tumës së të pamposhturve” me rastin e 11 Tetorit

D V

Prej 24 orësh zjarri në Vithkuq ka djegur 5 hektarë me shkurre e pisha

N E

Maqedonia e Veriut dhe Kosova do të nënshkruajnë marrëveshje për ndihmë juridike në çështjet civile

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More