Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 13 nëntor, zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me vranësira dhe me kushte për reshje të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të jetë prej -2 deri shtatë gradë celsius, ndërsa temperatura ditore prej nëntë deri 18 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i njëjtë, me vranësira dhe me kushte për reshje të vogla të shiut. Temperatura gjatë mëngjesit do të arrijë deri në dy gradë celsius, ndërsa temperatura ditore deri në 11 gradë celsius.

Postime të ngjashme

Chelsea po mendon ta shpërblejë Armando Brojan

Z H

Milan arrinë marrëveshje me Maignan, pritet vetëm vendimi i Donnarummas

Z H

“Nuk donim një tjetër finale angleze”, Unai Emery: Shkëlqejmë edhe ndaj United

Z H

Udinese sqaron udhëtimin e De Paul në Milano

Z H

Ramos thyen heshtjen: “Të poshtëruar po, të fundosur jo”

Z H

“Fair Play Financiar” largon Mbapen dhe hap rrugën për Mesin?!

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...