Agjencia Zhurnal.mk

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 6 janar – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe periudha me diell. Do të fryjë erë fuqishme me drejtim verior, me kushte për reshje të lehta të borës.

Temperatura në mëngjes do të lëvizë nga-2 deri më 4 gradë celsius ndërsa temperatura ditore nga 0 deri tetë gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë mot i do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të borës ku temperatura maksimale do të arrijë në tetë gradë celsius.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...