Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Moti sot

Shkup, 3 shkurt – Në mbarë vendin sot do të mbaj mot me diell dhe vranësira të vogla, paradite nëpër disa lugina do të ketë paraqitje të mjegullës. Temperatura maksimale do të sillet në interval prej 11 deri në 19 gradë Celsiusë.

Edhe në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe vranësira të vogla. Temperatura maksimale do të arrij në 13 gradë Celsiusë. (Zhurnal.mk)

Postime të ngjashme

Zjarret në Koçan janë lokalizuar, helikopterët në teren në Kostin Doll dhe Novosellani

Z H

Ndalohet tërësisht lëvizja në zonat malore

Z H

Shkupi dhe Tetova me më tepër raste aktive, Filipçe thotë se virusi u përhap nga mërgimtarët

Z H

Zaev: Solidariteti funksionon, do të kompensohen dëmet që u shkaktuan nga zjarri

Z H

Moti sot i ngrohtë me temperatura deri 42 gradë

Z H

Angellov paralajmëron gjendje krize në një pjesë të shtetit nëse ka nevojë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...