Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 23 tetor, zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtime të ndryshme.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri më 7 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 20 deri 26 gradë celsius.

Sot dhe nesër moti do të jetë i qëndrueshëm me temperatura të ulëta të mëngjesit, ndërsa të dielën moti do të jetë i paqëndrueshëm me reshje lokale të shiut.

Postime të ngjashme

Spasovski uron 29 vjetorin e Drejtorisë Doganore

Z H

Dorëhiqet Dragi Rashkovski

Z H

A po normalizohet puna në Kuvend, partitë opozitare të gatshme për të tërhequr amandamentet

Z H

Njoftohuni për gjendjen e rrugëve në gjithë territorin e shtetit

Z H

Kuvendi duhet ta vazhdojë debatin për Strategjinë kombëtare për parandalimin e korrupsionit

Z H

Moti sot me vranësira me reshje lokale të shiut dhe erë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...