Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Zhurnal Ads

Shkup, 26 tetor, zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në orët e mëngjesit do të ketë kushte për shfaqjen e mjegullave nëpër luginat e vendit. Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi perëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri më 10 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 17 deri më 24 gradë celsius.

Në ditët në vijim do të ketë mot të qëndrueshëm. Ditën e mërkurë në pjesët jugore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Filipçe: E kemi përgatitur sistemin për diçka që nuk ka qenë asnjëherë i përgatitur

T E

Moti sot me diell dhe i ftohtë

R ZH

Ahmeti uron presidentin amerikan Joe Biden: Demokracia ngadhënjeu

Z H

Numrat e djeshëm janë për shkak të KSI-së, thonë nga VMRO-DPMNE

admin

Filipçe: Janari pritet të jetë periudha më e rrezikshme

E.E.

Maqedonia, Shqipëria, Mali i Zi u bashkohen sanksioneve të BE-së kundër Bjellorusisë

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...