Agjencia Zhurnal.mk

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite në disa vende do të jetë jostabil me të reshura të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar, posaçërisht në vendet lindore.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej pesë deri 13, ndërsa ajo e ditës prej 15 deri 26 gradë Celsius.

Në Shkup, moti do të jetë me diell dhe me vranësira të ndryshueshme. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri 10, ndërsa ajo e ditës do të jetë deri 24 gradë Celsius.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...