Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 28 janar, Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm. Në mëngjes do të ketë kushte për reshje të borës, ndërsa gjatë ditës do të ketë diell, por do të jetë ftohtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi veriperëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -9 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 0 deri 10 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil, me diell, por i ftohtë.

Postime të ngjashme

Lajçak: Shkupi ka përmbushur detyrimet, është radha e Brukselit

R Zh

Agjenda kryeministrit Zaev: Takime pune në Bruksel, Madrid dhe Athinë

R Zh

Arifi: Fillon rekonstruimi i rrugës lokale Tetovë-Bërvenicë

R Zh

Editorial: Sfidat kryesore të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut gjatë vitit 2021

R Zh

Ndërtimi i bulevardit “Bosnjë e Hercegovina” hyn në fazën përfumdimtare

R Zh

Gashi: Integrimi i përnjëhershëm dhe i plotë i Ballkanit Perëndimor në BE mund ta qetësojë rajonin tonë të trazuar

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...