Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 4 korrik – Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë veriperëndimore.

 

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri në 19, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri në 35 gradë celsius,

Të hënën do të ketë kushte për reshje të shiut. Nga e marta pritet mot i qëndrueshëm dhe me rritje të temperaturave

Related posts

Gjatë javës u shënuan qindra vdekje të pacientëve të infektuar me Kovid-19, thuajse dyfishim të rasteve aktive

D V

Prej sot paraqitje për vaksinim edhe nëpër shtëpi

Z H

Filipçe viziton pacientin që iu transplantua zemra: Po shërohet gradualisht

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com