Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 29 dhjetor – Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Në mëngjes në pjesën lindore do të ketë kushte për reshje të shiut. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 4 deri 16 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, meteorologët parashikojnë reshje të shiut dhe borës në vendet më të larta malore.

Postime të ngjashme

Dy të arrestuar pas plagosjes së djalit të Sulejman Rexhepit

T E

Shpërthen zjarr i fuqishëm në fshatrat e Manastirit

T E

Sassoli kërkon Konferencë ndërqeveritare për Shqipërinë

T E

Simovski: Ky regjistrimi dhe metodologjia janë në harmonizim me standardet evropiane

T E

Të drejtat e bullgarëve në RMV, presidenti Radev mbledh shefat e shërbimeve speciale

T E

Zaev: Përpjekjet për diskriminim zero, ndërtimin e shoqërisë së barabartë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...