Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Zhurnal Ads

Shkup, 5 nëntor – Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me kushte për reshje të shiut dhe periudha me diell. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 13 deri 17 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe stabil. Temperaturat do të arrijnë deri në 20 gradë celcius.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Moti me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut

E.E.

Kovaçev: Identiteti maqedonas nuk mund të ndërtohet duke mohuar gjithçka që është bullgare

E.E.

Tejkalimi i problemit me ventilin, shpresë për më shumë ujë në pjesët më të larta të Tetovës

E.E.

Radev: Rruga e Maqedonisë për në BE shkon përmes Sofjes

T E

Në Dibër dhe Strugë, AZGJ-ja shpërndau broshurën për të drejtat gjuhësore

E.E.

Xhaferi dhe Mexhiti presin në Shkup vëllezërit Haradinaj

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...