Maqedoni

Moti sot

Zhurnal Ads

Shkup, 3 tetor – Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla mesatare. Do të fryjë erë mesatare në drejti jug-lindor.

Temperatura maksimale do të jetë prej 23 deri 28 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare ku temperatura maksimale do të arrijë 27 gradë celsius.

Postime të ngjashme

Panel diskutim “Katedra Adenauer 2020”: Sfida parazgjedhore dhe perspektivat e BE-së

Z H

21 viktima dhe 565 të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit

T E

VMRO-DPMNE: KSI është vendosur në shërbim të Zaevit

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...